Lalka barbie stała się podstawową zabawką dla małych dziewczynek. Z tego też powodu wiele sklepów jest wręcz przepełnionych artykułami ze świata Barbie. Mamy możliwość kupienie tradycyjnej lalki Barbie np. w Taniej Książce albo lalkę w bardziej fikcyjnej postaci jak np.: syrena oraz księżniczka z rozmaitych bajek. Dodatkowo mamy do dokupienie wiele akcesoriów do zabawy, które przyjmują postać samochodu, domu, rower i wszystkie miniaturowe rzeczy użytku codziennego. Producenci polecają szczególnie wiele tematycznych zestawów, które urozmaicają zabawę i unikają rutyny. Jest to idealna forma zabawa w gronie przyjaciół bądź z rodzeństwem.

Jaki jest koszt lalki barbie?

Kiedy poszukujemy prezentu dla dziewczynki, wówczas lalka barbie może okazać się jedynym z lepszych rozwiązań. Jednak na pytanie odnośnie do ceny nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko jest uzależnione od wielkości zestawu i co wchodzi w jego skład. Lalka bez jakichkolwiek urozmaiceń czy dodatkowych elementów nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Natomiast w przypadku różnych rozbudowanych zestawów ceny mogą już przekroczyć próg stu złotych. Producenci usiłują produkować wiele różnych zestawów w celu trafienie w preferencje każdego dziecka. Jednak warto zaznaczyć, iż najnowsze egzemplarze, które są jeszcze ponad czasowe, zazwyczaj osiągają największe ceny ze wszystkich dostępnych zestawów. Niektórzy chcą przyoszczędzić trochę pieniędzy i aby to zrobić mam ciekawą propozycję, mianowicie niektóre dodatkowe akcesoria jesteśmy w stanie samodzielnie stworzyć w domu. Przy wykorzystaniu materiałów domowych powinniśmy być w stanie stworzyć takie akcesoria, które potrzebuje każda lalka barbie.

Jaki zestaw warto wybrać?

W zabawkowych sklepach mamy wiele zestawów barbie. Możesz zdecydować się na ten mniejszy, zawierający od dwóch do trzech dodatkowych akcesoriów i jedno ubranie na zmianę. Analogicznie w większych zestawach znajdziemy więcej pobocznych akcesoriów. Jednak zastaw powinniśmy wybierać na podstawie preferencji naszego dziecka. Jeżeli będziemy się tego trzymać, wówczas możemy być pewni, że barbie nie pozostanie rzucona do kontu.